Президент

Президент

Розпізнання ділових можливостей міжнародного ринку є лише першим із численних кроків, які відокремлюють підприємця від закордону. За останні 50 років, внаслідок швидкого зростання економічних обмінів між різними країнами, світовий ринок перейшов від обмеженого вибору, доступного для небагатьох до обов'язкового кроку для будь-якої компанії, спрямованої на розширення.

Проте, процес інтернаціоналізації підприємства виявляється рішуче складним, а часом і ризикованим, тому, крім кваліфікованих ресурсів та ефективних організаційних матриць, необхідно покластися також на органи та установи, відповідальні за підтримку зовнішніх відносин.

Італійсько-закордонна система (УніонКамере) Unioncamere працює саме з цією метою: діяти як офіційна установа взаємозв'язку між закордонним тa італійським ринком, надаючи підтримку та допомогу компаніям, які бажають еволюціонувати за кордоном і які знаходять в системі італійської палати безпечний, надійний шлях та плодотворний доступ до можливостей, що пропонуються за межами наших кордонів.

Підсилений результатами, отриманими дотепер, результатом більш ніж десятирічних співпраць та партнерств, із захопленням запрошую вас взяти участь у цій подорожі, яка починається в наших офісах, до амбітних та водночас безсумнівно успішних напрямків.

Торгово-промислова Палата Італії в Україні представляє філію Системи італійської Палати до цього нового цікавого комерційного напрямку; стати партнером Палати, означає гарантувати собі привілейоване і безпечне місце на українському ринку, налагодження ділових відносин з партнерами вищого рівня, з якими ЧЧІПУ діє відповідно до відносин більш ніж консолідованих у часі.

Я бажаю всім гарної роботи з надією, що зможу особисто зустрітися з вами, співпрацюючи з вами над здоровим експортом італійського бізнесу.

Успіху всім

Шановний Ренато Вальтер Тоні